O Nas

WROTKI MIELEC

Kilka słów o nas

Wrotowisko, sala zabaw dla dzieci, piłkarzyki, bilard – to tylko niektóre, ale za to najbardziej znane atrakcje lokalu przy ul. Wolności 1. Wrotkarnia funkcjonuje od kilku miesięcy i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wielu ludzi, którzy pamiętają sympatyczne lata 90, z nostalgią wspomina tamten czas. Jak się okazuje, moda na wrotki, która panowała pod koniec ubiegłego wieku wraca i rozwija się. Do Centrum Zabawy WyWrotki może przyjść każdy: młodsze dzieci, młodzież, ale także dorośli. Na miejscu można wypożyczyć wrotki już od rozmiaru 26 do numeru 47.

Obszerny i wygodny parking, sporo przestrzeni do jazdy i starannie zabezpieczony obszar pozwala korzystać z uroków jazdy na wrotkach. Aby dodatkowo ochronić się przed częstymi (ale tylko na początku!) wywrotkami, można skorzystać także ze sprzętu ochronnego. WyWrotki to nie tylko miejsce do jazdy na wrotkach. Wiele atrakcji dla dzieci, w tym małpi gaj, airhockey, karaoke, piłkarzyki czy basen z kulkami pozwalają urozmaicać czas spędzany w lokalu. Swoje miejsce znajdzie także młodzież i dorośli, którzy mogą zagrać także w billard, tenisa stołowego czy na PlayStation. Na miejscu można wypić pyszną kawę, rozgrzewającą herbatę i zjeść coś słodkiego.

Nie masz wrotek? To w niczym nie przeszkadza!

Atrakcje całego lokalu przyciągają klientów chętnych zorganizować na miejscu urodziny dla swoich dzieci, spotkania klasowe, wypady integracyjne czy nawet lekcje WFu. Mało kto wie, że jazda na wrotkach to dobry trening nóg (szczególnie łydek), który wzmacnia mięśnie i poprawia kondycję. Mielecka „WyWrotka” respektuje także kartę dużej rodziny, gości także osoby na wózkach inwalidzkich. Lokal mieści się przy ul. Wolności 1, nieopodal pomnika Wolności. Otwarty jest od wtorku do niedzieli od 12:00 do 21:00 (w niedziele od 13:00). Aby więcej dowiedzieć się o firmie polecamy zapoznać się ze stroną facebookową

~ Pozdrawia Zespół WyWrotki

ZOBACZ NASZ FILM!

Mnóstwo niezapomnianej zabawy

Odwiedź nas jak najprędzej!

*Film zawiera większość atrakcji znajdujących się na wrotkarni przy ulicy Wolności 1 w Mielcu.