WyWrotki

O Nas

POZNAJ NAS!

Centrum Zabaw, Wrotkarnia WyWrotki Mielec

Zapraszamy na wspaniałą zabawę do ogromnej wrotkarni o wielkości 1200 metrów kwadratowych – załóż wrotki w Mielcu! Nie masz wrotek? To zupełnie w niczym nie przeszkadza! Każdy może skorzystać z toru wrotkarskiego, gdyż Wrotki WyWrotki Mielec oferują sprzęt w rozmiarach od 26 do numeru 47, co jasno pokazuje, że to doskonała zabawa – dla każdego! W ofercie wypożyczalni znajduje się również sprzęt ochronny, który chroni kolana, nadgarstki i łokcie przed bolesnymi skutkami ewentualnych wywrotek.

Co nas wyróżnia?

Obszerny i wygodny parking, sporo przestrzeni do jazdy i starannie zabezpieczony obszar pozwala korzystać z uroków jazdy na wrotkach. Aby dodatkowo ochronić się przed częstymi (ale tylko na początku!) wywrotkami, można skorzystać także ze sprzętu ochronnego. WyWrotki to nie tylko miejsce do jazdy na wrotkach. Wiele atrakcji dla dzieci, w tym małpi gaj, karaoke, tablice manipulacyjne czy basen z kulkami pozwalają urozmaicać czas spędzany w lokalu. Swoje miejsce znajdzie także młodzież i dorośli, którzy mogą zagrać w piłkarzyki czy w airhockey.

Na miejscu można wypić pyszną kawę, rozgrzewającą herbatę i zjeść coś słodkiego od Muffiniarnia Mielec.

Nie masz wrotek? To w niczym nie przeszkadza!

Atrakcje całego lokalu przyciągają klientów chętnych zorganizować na miejscu urodziny dla swoich dzieci, spotkania klasowe, wypady integracyjne czy nawet lekcje WFu. Mało kto wie, że jazda na wrotkach to dobry trening nóg (szczególnie łydek), który wzmacnia mięśnie i poprawia kondycję. Mielecka „WyWrotka” respektuje także kartę dużej rodziny, gości także osoby na wózkach inwalidzkich. Lokal mieści się przy ul. Wolności 1, nieopodal pomnika Wolności. Otwarty jest od poniedziałku do soboty od 12:00 do 20:00, a w niedzielę od 12:00-17:00 tor wrotkarski, a od 12:00-19:00 sala zabaw.

 Aby więcej dowiedzieć się o firmie polecamy zapoznać się ze stroną facebookową

~ Pozdrawia Zespół WyWrotki

Zobacz nasz film!

Mnóstwo niezapomnianej zabawy

Odwiedź nas jak najprędzej!

*Film zawiera większość atrakcji znajdujących się na wrotkarni przy ulicy Wolności 1 w Mielcu.