WyWrotki

O Nas

Kilka słów o nas

Wrotkarnia WyWrotki w Rzeszowie to pierwsze tego typu miejsce na mapie miasta. Przede wszystkim serdecznie zapraszamy tutaj dzieci oraz młodzież, a także dorosłych, którzy lubią ten rodzaj rozrywki i chcą w miły i wesoły sposób spędzić swój czas wolny. To także takie miejsce, gdzie doskonale spędzają wspólnie czas całe rodziny. Wrotkarnia Rzeszów mieści się przy ulicy Szpitalnej 5 i serdecznie zaprasza każdego pasjonata tej właśnie aktywności fizycznej.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Na naszym torze odnajdą się zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wrotkami jak i te, które doskonale radzą sobie na niejednym, nawet trudnym torze. W swoim założeniu wrotkarnia miała być miejscem,
w którym każdy może dobrze się bawić, bez względu na posiadane umiejętności czy też styl jazdy. Dodatkowo, wybierając się do nas wcale nie trzeba posiadać swojego własnego sprzętu – istnieje możliwość wypożyczenia wrotek bezpośrednio na terenie obiektu. Dodatkowo można wypożyczyć też potrzebne ochraniacze, a więc wszystko to, co gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę. A może czas na popracowanie nad swoimi umiejętnościami? W naszej wrotkarni dostępni są także wykwalifikowani instruktorzy, zapraszamy do zapisów na prowadzone przez nich zajęcia!

Imprezy

Wrotkarnia organizuje różnego rodzaju imprezy tematyczne, które są ciekawą formą spędzania swojego czasu wolnego. To także miejsce wprost idealne na urodziny dla dziecka w Rzeszowie, gdzie można zaprosić wszystkich bliskich – zarówno rodzinę, jak i przyjaciół. To także świetnie miejsce do tego, aby wybrać się tutaj w gronie znajomych nawet sobotnim popołudniem, pośmiać się i pożartować jednocześnie łącząc zabawę z aktywnością fizyczną. Warto zachęcać też dzieci do tego, aby właśnie w taki sposób spędzały swój czas wolny poprzez ruch i zabawę jednocześnie.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ WYWROTKI W RZESZOWIE!

Mnóstwo niezapomnianej zabawy na wrotkarni
w Rzeszowie

Odwiedź nas jak najprędzej!