WyWrotki

OFERTA DLA GRUP

Wpadnij z klasą na wywrotki!

Męczący wf? Rutynowe wizyty w kinie? Odkryjcie z nami zupełnie nową przygodę! Zapraszamy zarówno szkolne grupy, jak i uczestników półkolonii, kolonii oraz inne zorganizowane grupy na niezapomnianą jazdę. Z nami to wyjście zostanie w waszej pamięci na długo.

Zajęcia prywatne​

Dodatkowo, w naszej wrotkarni organizowane są zajęcia prowadzone przez różne szkółki sportowe. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tych zajęciach, które są organizowane nie tylko przez nas, ale także przez inne szkółki sportowe.

Z pozdrowieniami,
Zespół WyWrotki

KOR_2114

Zajęcia z instruktorem

Waszą grupę czeka nie lada gratka! Zajęcia z doświadczonym instruktorem, który nauczy początkujących uczestników podstaw jazdy, a tym zaawansowanym pokaże kilka nowych technik. Poza tym, czeka was wspaniała zabawa taka jak np.: 
Limbo, krzesełka, przerzucanie się kolorowymi kubeczkami, gra w hokeja na rolkach lub wrotkach, i wiele innych!

KOR_1762

Sprzęt do jazdy i ochraniacze

Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony sprzęt i ochraniacze z naszej wypożyczalni. Nie musisz się martwić o to czy go posiadają, a oni nie będą musieli go dźwigać ze sobą! Każdy uczestnik zajęć zostanie wyposażony także w ochraniacze dzięki czemu inni rodzice także mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Dodatkowe informacje

Po wcześniejszej rezerwacji grupy są przyjmowane w godzinach dopołudniowych niezależnie od godzin otwarcia lokalu. Zadzwoń i umów się a my otworzymy lokal specjalnie dla was wcześniej!

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ WYWROTKI W RZESZOWIE!

Mnóstwo niezapomnianej zabawy na wrotkarni
w Rzeszowie

Odwiedź nas jak najprędzej!