WyWrotki

OFERTA URODZINOWA

Idealne miejsce na urodziny

W naszym lokalu regularnie organizujemy różnego rodzaju imprezy tematyczne. Możemy również stworzyć niezapomnianą urodzinową przyjęcie dla twojego dziecka, na którym wszyscy będą mogli aktywnie spędzić czas i doskonale się bawić. Dzięki różnorodnym atrakcjom, takie urodziny na pewno zostaną na długo w pamięci twojego dziecka i jego przyjaciół.

Wrotkarnia Wywrotki w Rzeszowie to doskonałe miejsce, gdzie możesz świetnie się bawić, jeżdżąc na wrotkach i rolkach. Nasz nowoczesny tor jest dedykowany do rozwijania twoich umiejętności i zapewnia mnóstwo frajdy. Niezależnie od stopnia doświadczenia, każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Na dorosłych czeka samoobsługowy kącik z kawą i herbatą oraz bilard. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby sami założyli wrotki i spróbowali się na torze!

Z pozdrowieniami,
Zespół WyWrotki

WYWROTKI_2-7

Zajęcia z instruktorem

Na uczestników urodzin czeka nie lada gratka! Zajęcia z doświadczonym instruktorem, który nauczy początkujących uczestników imprezy podstaw jazdy, a tym zaawansowanym pokaże kilka nowych technik. Poza tym, czeka was wspaniała zabawa taka jak np.: 
Limbo, krzesełka, przerzucanie się kolorowymi kubeczkami, gra w hokeja na rolkach lub wrotkach, i wiele innych!

KOR_1762

Sprzęt do jazdy i ochraniacze

Uczestnicy imprezy urodzinowej będą mieli zapewniony sprzęt i ochraniacze z naszej wypożyczalni. Nie musisz się martwić o to czy go posiadają, a oni nie będą musieli go dźwigać ze sobą! Każdy uczestnik imprezy zostanie wyposażony także w ochraniacze dzięki czemu inni rodzice także mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Dodatkowe informacje

Jeśli marzysz o urodzinach pełnych aktywności na deskorolkach lub hulajnogach, daj nam znać, a my zorganizujemy instruktora specjalnie dla ciebie. Nasza oferta urodzinowa pozostaje taka sama, z tym że nie oferujemy wypożyczania sprzętu innego niż wrotki i rolki. (Jeśli chodzi o deskorolki i hulajnogi, musisz je zorganizować we własnym zakresie)