WyWrotki

OFERTA URODZINOWA

Idealne miejsce na urodziny

Wrotkarnia Wywrotki w Rzeszowie to doskonałe miejsce, gdzie możesz świetnie się bawić, jeżdżąc na wrotkach i rolkach. Nasz nowoczesny tor jest dedykowany do rozwijania twoich umiejętności i zapewnia mnóstwo frajdy. Ale to nie wszystko – w naszej wrotkarni możesz także zorganizować niezapomniane urodziny dla swojego dziecka.

W naszym lokalu regularnie organizujemy różnego rodzaju imprezy tematyczne. Możemy również stworzyć niezapomnianą urodzinową przyjęcie dla twojego dziecka, na którym wszyscy będą mogli aktywnie spędzić czas i doskonale się bawić. Dzięki różnorodnym atrakcjom, takie urodziny na pewno zostaną na długo w pamięci malucha.

Jeśli marzysz o urodzinach pełnych aktywności na deskorolkach lub hulajnogach, daj nam znać, a my zorganizujemy instruktora specjalnie dla ciebie. Nasza oferta urodzinowa pozostaje taka sama, z tym że nie oferujemy wypożyczania sprzętu innego niż wrotki i rolki. (Jeśli chodzi o deskorolki i hulajnogi, musisz je przynieść własnoręcznie.)

Serdecznie zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci do naszej Wrotkarni!

Z pozdrowieniami,
Zespół WyWrotki

Mamy to czego potrzebujesz!

W naszej ofercie znajduje się także opcja wypożyczenia niezbędnego sprzętu bezpośrednio na miejscu w naszym lokalu. Oferujemy wypożyczenie zarówno wrotki, jak i rolki, a także niezbędne ochraniacze. Dzięki temu nie musisz martwić się transportem ciężkiego wyposażenia, możesz po prostu przyjść i cieszyć się aktywną zabawą.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ WYWROTKI W RZESZOWIE!

Mnóstwo niezapomnianej zabawy na wrotkarni
w Rzeszowie

Odwiedź nas jak najprędzej!