OFERTA URODZINOWA

Idealne miejsce na urodziny

Wrotkarnia Wywrotki w Rzeszowie jest miejscem, w którym przede wszystkim można świetnie się bawić jeżdżąc na wrotkach i rolkach. To doskonałe miejsce, aby poszaleć i rozwinąć swoje umiejętności na nowoczesnym, dedykowanym do tego torze. We wrotkarni można także zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka.

W naszej wrotkarni cyklicznie organizujemy różnego rodzaju imprezy tematyczne, a także możemy zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka, na której wszyscy mogą doskonale się bawić aktywnie spędzając czas. Dzięki wielu atrakcjom taka impreza z pewnością zostanie zapamiętana.

Jeżeli chcesz zorganizować urodziny deskorolkowe lub hulajnogowe, poinformuj o tym pracownika wrotkarni w celu umówienia instruktora. Oferta dla tego typu urodzin pozostaje taka sama lecz nie oferujemy wypożyczenia sprzętu innego niż wrotki i rolki. (Deskorolki i hulajnogi we własnym zakresie)

Zapraszamy do naszej Wrotkarni dorosłych oraz dzieci!

~ Pozdrawia Zespół WyWrotki

Mamy to czego potrzebujesz!

Nasza oferta to także możliwość wypożyczenia potrzebnego sprzętu będąc już na miejscu w lokalu. Wypożyczamy zarówno wrotki jak i potrzebne ochraniacze, dzięki temu nie ma konieczności noszenia ciężkiego sprzętu ze sobą.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ WYWROTKI W RZESZOWIE!

Mnóstwo niezapomnianej zabawy na wrotkarni
w Rzeszowie

Odwiedź nas jak najprędzej!